Walczysz z karaluchami ? Wypróbuj skuteczne ozonowanie!

Walczysz z karaluchami ? Wypróbuj skuteczne ozonowanie! Ozonowanie to naturalny sposób na szybkie i bezpieczne odkażanie pomieszczeń, które po przewietrzeniu natychmiast nadają się do użytkowania. Jednak wiele osób w dalszym ciągu z obawą traktuje ten zabieg i nie jest przekonanych do jego skuteczności. Poszukajmy zatem odpowiedzi na pytania związane z ozonowaniem i sprawdźmy, kto i kiedy powinien korzystać z tej metody. Nasze obawy rozwieje ekspert pracujący w firmie zajmującej się ozonowaniem pomieszczeń w Warszawie.

Czy to prawda, że ozonowanie jest dużo bardziej skutecznym zabiegiem niż tradycyjne sposoby dezynfekcji ?

Największą przewagą ozonu nad innymi sposobami dezynfekcji jest to, że jest on gazem. To oznacza, że dociera on do każdego, najmniejszego zakamarka i każdej szczeliny. Konwencjonalne środki odkażające nie mają takiej możliwości. Dodatkowo oprócz tego, że ozon usuwa wszystkie niebezpieczne mikroorganizmy chorobotwórcze takie jak bakterie, wirusy i grzyby, to jeszcze usuwa wszystkie nieprzyjemne zapachy.

Gdzie najczęściej wykonujecie ozonowanie w Warszawie ?

Zlecenia napływają z całego miasta. Jednak najczęściej zgłaszają się do nas mieszkańcy, którzy chcą wykonać ozonowanie mieszkań w centrum Warszawy. Jest tam wiele starych kamienic i mieszkań, które przez długi czas nie były zasiedlone i które trudno odświeżyć tradycyjnymi metodami. Proponowane przez nas sposoby pozwalają na szybkie usunięcie wielu nieprzyjemnych problemów, które obniżają poziom życia w takich pomieszczeniach. Ozonowanie centrum pozwala skutecznie usunąć zapach stęchlizny, dymu tytoniowego czy pleśni. Nieprzyjemne zapach to także problem nowego budownictwa. Zdarza się nam wykonywać ozonowanie biur w Warszawie, ponieważ pojawia się tam problem niesprawnej klimatyzacji i wentylacji, co utrudnia pracę w takich pomieszczeniach.

Nasi pracownicy wykonują również często ozonowanie w różnych obiektach użyteczności publicznej takich jak szkoły, przedszkola czy urzędy. Naszymi klientami są również hotele. Starsza część miasta ma duży problem z karaluchami, molami czy mrówkami. Ozonowanie hoteli na Śródmieściu w Warszawie skutecznie rozprawia się z takimi problemami, pozostawiając te pomieszczenia czyste i pozbawione uciążliwych drobnoustrojów.

Warto również wspomnieć, że wzywani jesteśmy również do dezynfekcji pomieszczeń w przypadku znalezienia w nich zwłok ludzkich lub zwierzęcych. Ozonowanie mieszkania w Warszawie w takim przypadku, to najbezpieczniejsza metoda dezynfekcji dla przyszłych mieszkańców lokalu.

Czy ta metoda nie zagraża zdrowiu ludzi i zwierząt ? Wiadomo, że ozon może być bardzo silną trucizną

To prawda, ale ozonowanie pomieszczeń Warszawa zawsze jest wykonywane przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nasz personel przechodzi różnego rodzaju szkolenia i dokłada wszelkich starań, tak aby nikt nie był zagrożony podczas naszych zabiegów. Dodatkowo zawsze sprawdzamy czy nasi pracownicy nie mają problemów z węchem, bo muszą być wyczuleni na charakterystyczny zapach ozonu. Mamy opracowane szczegółowe procedury postępowania podczas ozonowania, gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników. Zespół wykonujący zabieg jest zobligowany ściśle się ich trzymać.

Proszę powiedzieć, jakie to są procedury i zabezpieczenia ?

Walczysz z karaluchami ? Wypróbuj skuteczne ozonowanie!Po pierwsze, podczas ozonowania w lokalu nie może przebywać żadna osoba. Usuwa się również zwierzęta i rośliny. Zawsze musimy pamiętać również o zabraniu z pomieszczenia materiałów wrażliwych na ozon, np.: przedmiotów wykonanych z gumy. Przed rozpoczęciem prac pracownicy sprawdzają również czy nie ma żadnych osób w pomieszczeniach przylegających do ozonowanych lokali. Jeśli są, również są proszone o ich opuszczenie, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo przenikania tam ozonu.

Po drugie, aby zmniejszyć potencjalne zagrożenia do minimum, nasi pracownicy często wykonują swoje obowiązki wieczorami, a nawet w nocy. Dotyczy to na przykład ozonowania biur w Warszawie, gdzie ozonowane pomieszczenia muszą być wietrzone po zabiegu przez 30 minut, a wstęp do nich jest możliwy dopiero po 4 godzinach. Ze względu na czas potrzebny na wietrzenie, przeprowadzenie odkażania w godzinach pracy biur nie jest możliwe.

Po trzecie, po zakończeniu ozonowanie pomieszczeń w Warszawie, zawsze są przeprowadzane dokładne pomiary stężenie ozonu w powietrzu. Ozon jest gazem nietrwałym i szybko się ulatnia, ale dla bezpieczeństwa klientów, sprawdzamy jego poziom po zakończonej dezynfekcji.

Jak drogie są usługi dezynfekcji? Ozonowanie pomieszczeń cennik w Warszawie.

Oczywiście posiadamy standardowy cennik, ale zawsze zachęcamy klientów do bezpośredniego kontaktu w celu indywidualnych wycen. Cena końcowa najczęściej uzależniona jest od powierzchni lokalu oraz tego czy usługa będzie jednorazowa czy będzie powtarzana. Ozonowanie mieszkania cena w Warszawie to, dla przykładu, koszt około 250-300 zł w przypadku małego lokalu. Dla niektórych klientów korzystniejsze będzie rozliczanie się za godzinę pracy. Szczególnie jeśli będzie to dotyczyć dużego hotelu, magazynu czy kompleksu biurowego. Tutaj kwoty pojawiające się na fakturze mogą dochodzić nawet do kilku tysięcy złotych.